TR

GÜNCEL

YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI SINAVI (YKS)’YE YÖNELİK ALINAN TEDBİRLER
29 Haziran 2018

YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI SINAVI (YKS)’YE YÖNELİK...

Ülkemizde olduğu gibi ilimizde de 30 Haziran -1 Temmuz 2018 tarihlerinde Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) yapılacaktır.
BASIN DUYURUSU
21 Haziran 2018

BASIN DUYURUSU

24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi dolayısıyla İlimiz genelinde özellikle son iki günde (cuma ve cumartesi günleri) siyasi partilerin yoğun propaganda çalışmaları ve etkinliklerinin...
VALİ ŞAHİN'İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
13 Haziran 2018

VALİ ŞAHİN'İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Kıymetli İstanbullular; Rahmet, bereket ve mağfiret ayı Ramazan-ı Şerif’in sonuna gelerek bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar; ilâhî bir lütuf olmalarının yanı sıra sevgi, saygı, kardeşlik, birlik ve beraberlik...
BASIN DUYURUSU
11 Haziran 2018

BASIN DUYURUSU

Yaz döneminin başlamasıyla birlikte vatandaşlarımızın tatillerini rahat ve huzurlu bir şekilde geçirebilmeleri, yaşanabilecek boğulma olaylarının önlenebilmesi maksadıyla Valiliğimizce çeşitli tedbirler alınmıştır.
SAYIN EMİNE ERDOĞAN, TÜRGEV’İN İFTARINA KATILDI
03 Haziran 2018

SAYIN EMİNE ERDOĞAN, TÜRGEV’İN İFTARINA KATILDI

Cumhurbaşkanımızın eşi Sayın Emine Erdoğan Hanımefendi, Mevlanakapı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu'nun bahçesinde düzenlenen Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı'nın (TÜRGEV) geleneksel iftar programına katıldı.
BAKAN KAYA, 13. TİKAD GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİNE KATILDI
02 Haziran 2018

BAKAN KAYA, 13. TİKAD GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİNE...

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Haliç Kongre Merkezi'nde Türkiye İş Kadınları Derneği'nin (TİKAD) düzenlediği iftar yemeğine katıldı.