TR
23 Kasım 2015 16:46

VALİ ŞAHİN, BAKIRKÖY BÖLGESİ SAĞLIK TESİSLERİNİ İNCELEDİ

VALİ ŞAHİN, BAKIRKÖY BÖLGESİ SAĞLIK TESİSLERİNİ İNCELEDİ İstanbul Valisi Vasip Şahin, Bakırköy ilçesinde bulunan bir dizi sağlık tesisini inceledi.
  • VALİ ŞAHİN, BAKIRKÖY BÖLGESİ SAĞLIK TESİSLERİNİ İNCELEDİ
  • VALİ ŞAHİN, BAKIRKÖY BÖLGESİ SAĞLIK TESİSLERİNİ İNCELEDİ
  • VALİ ŞAHİN, BAKIRKÖY BÖLGESİ SAĞLIK TESİSLERİNİ İNCELEDİ
  • VALİ ŞAHİN, BAKIRKÖY BÖLGESİ SAĞLIK TESİSLERİNİ İNCELEDİ

Vali Vasip Şahin, Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile İstanbul İli Bakırköy Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne ziyarette bulundu.

Vali Şahin ilk ziyaretini, İstanbul İli Bakırköy Bölgesi  Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Genel Sekreteri  Doç. Dr. Kadriye Kart Yaşar’a gerçekleştirdi.  Genel Sekreter Doç. Dr. Yaşar, kendilerine bağlı bulunan sağlık tesisleri hakkında Vali Şahin’e bilgi verdi. Vali Şahin, kurum çalışmaları hakkında bilgi aldıktan sonra Genel Sekreter Doç. Dr. Yaşar’a çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Vali Şahin’e ziyaretlerinde Genel Sekreter  Doç. Dr.  Yaşar eşlik etti.

Vali Şahin ziyaretlerine Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne geçerek devam etti. Vali Şahin’i Hastane Başhekimi Doç Dr. Erhan Kurt ile Başhekim yardımcıları karşıladı. Vali Şahin, hastanenin çalışmaları ve poliklinikler hakkında Başhekim Doç Dr. Kurt’tan bilgi aldı.

Vali Şahin son olarak Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mustafa Hakan Dinçkal’a ziyarette bulundu.  Burada da Hastane ve poliklinikler hakkında bilgi alan Vali Şahin, hastane personeline kolaylıklar diyerek ziyaretlerini sonlandırdı.