TR
29 Kasım 2015 17:22

VALİ ŞAHİN BAŞAKŞEHİR İNOVASYON VE TEKNOLOJİ MERKEZİ'Nİ İNCELEDİ

VALİ ŞAHİN BAŞAKŞEHİR İNOVASYON VE TEKNOLOJİ MERKEZİ'Nİ İNCELEDİ İstanbul Valisi Vasip Şahin, Başakşehir İnovasyon ve Teknoloji Merkezi'ni inceledi
  • VALİ ŞAHİN BAŞAKŞEHİR İNOVASYON VE TEKNOLOJİ MERKEZİ'Nİ İNCELEDİ
  • VALİ ŞAHİN BAŞAKŞEHİR İNOVASYON VE TEKNOLOJİ MERKEZİ'Nİ İNCELEDİ

Vali Şahin'i Başakşehir Belediyesi Bilgi İşlem Müdür Yardımcısı Cengiz Arslan  karşıladı.

Bilgi İşlem Müdür Yardımcısı Arslan, Başakşehir İnovasyon ve Teknoloji Merkez'i hakkında Vali Şahin'e bilgi vererek gezdirdi. Vali Şahin, İnovasyon ve Teknoloji Merkezi hakkında bilgi aldıktan sonra Bilgi İşlem Müdür Yardımcısı Arslan'a çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Yeni teknolojik, ürün ve hizmetlerin kullanıcılar veya iş ortakları ile uygulamalı olarak paylaşıldığı ve geri bildirim alındığı ortamdır. Kullanıcı Deneyim Merkezi’nde Showroom alanı dışında seminer salonu ve 3 boyutlu yazıcıların bulunduğu tasarım deneyim alanı da bulunmaktadır.

Yaratıcı fikir sahibi bireylerin veya küçük işletmelerin geliştirme yapmalarına imkân sağlayacak, gerekli her türlü donanım, yazılım ve ekipmanın bulunduğu ofis ve atölye ortamıdır. 75 kişilik açık ofis şeklinde tasarlanmış çalışma alanı dışında elektronik laboratuarı, tasarım fabrikası, konferans salonu, çalıştay ve toplantı odaları yer almaktadır.