TR

GÜNCEL

VALİ ŞAHİN "1 TEMMUZ DENİZCİLİK VE KABOTAJ BAYRAMI"NIN 91. YIL DÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİNE KATILDI
01 Temmuz 2017

VALİ ŞAHİN "1 TEMMUZ DENİZCİLİK VE KABOTAJ...

İstanbul Valisi Vasip Şahin, Beşiktaş Barbaros Hayreddin Paşa Anıtı önünde düzenlenen "1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı"nın 91. yıl dönümü etkinliklerine katıldı.
VALİ ŞAHİN’İN DENİZCİLİK VE KABOTAJ BAYRAMI MESAJI
30 Haziran 2017

VALİ ŞAHİN’İN DENİZCİLİK VE KABOTAJ BAYRAMI MESAJI

Kıymetli İstanbullular; 1926 yılında kabul edilerek yürürlüğe giren Kabotaj Kanunu ile Milli Mücadele’nin sonrasında kazanılan bağımsızlık ve hâkimiyet, karasularımızda da ilan edilmiştir.
29 Haziran 2017

BASIN DUYURUSU

Yaz döneminin başlamasıyla birlikte vatandaşlarımızın tatillerini rahat ve huzurlu bir şekilde geçirebilmeleri, yaşanabilecek boğulma olaylarının önlenebilmesi maksadıyla Valiliğimizce çeşitli tedbirler alınmıştır.
İSTANBUL VALİSİ VASİP ŞAHİN BAYRAM ZİYARETLERİNDE BULUNDU
26 Haziran 2017

İSTANBUL VALİSİ VASİP ŞAHİN BAYRAM ZİYARETLERİNDE...

İstanbul Valisi Vasip Şahin, Ramazan Bayramı dolayısıyla ziyaretlerde bulundu.
BASIN DUYURUSU
24 Haziran 2017

BASIN DUYURUSU

Bazı basın organları, internet siteleri ve sosyal medyada LGBTİ üyeleri tarafından 25 Haziran 2017 Pazar günü saat 17.00'da İlimiz Beyoğlu İlçesi Taksim Meydanı'nda "Onur Yürüyüşü" adı altında bir yürüyüşe çağrı yapıldığı anlaşılmaktadır.
VALİ ŞAHİN'İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
23 Haziran 2017

VALİ ŞAHİN'İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Saygıdeğer İstanbullular; bütün Müslümanların hasretle beklediği, yenilendiği, iç dünyasını tazelediği rahmet, bereket ve mağfiret ayı ramazanı nihayetlendirerek bir bayrama daha kavuştuk. Ramazan Bayramınızı en kalbî duygularımla tebrik ediyor;...